Very clear scan, I recommend it. Definitely a must have for any 3362 owner.
Alpine could have written a slightly more complete manual, though. It's already pretty huge, but the unit has so many functions, I feel some more explanation would have been better.
Yamaha's manual of their comparable YDSP-1 is a little better in my opinion.
Correct manual received and of good quality but the contents of the file for the Service Manual for the same monitor is for a 20" TV not the RGB Monitor.
Text excerpt from page 14 (click to view)
Uporaba perilice za posude
Odredivanje kolicine tekucine za ispiranje
Kontrola kolicine nalazi se na cepu spremnika i može se podesiti od 1 - 6, što znaci 1 - 6 cm dodatka tekucine za ispiranje. Kolicina je tvornicki podešena na "4". Ovo podešenje kod punog spremnika tekucine za ispiranje omogucava približno 40 programa pranja. Ako pri pranju posuda ne dobijete željeni rezultat, podesite tekucinu za ispiranje (pogledajte opis "Što uciniti ako �). r Zakrenite cep spremnika za cetvrtinu kruga u smjeru suprutno od kazaljke na satu i izvucite ga (slika 7). r Pomocu odvijaca zakrenite regulator u željeni položaj.
3
Slika 9 r Vratite cep spremnika i zakrenite ga u smjeru kazaljke na satu. r Obrišite krpom ostatke tekucine za ispiranje.
Punjenje praškom za pranje
Važno! Nemojte koristiti nikakva sredstva za rucno pranje u perilici za pranje posuda. Ova vrsta sredstva za pranje uzrokuje stvaranje pjene, nedovoljno pere posude i, osim toga, može oštetiti perilicu. Korisitite iskljucivo sredstva za pranje namijenjena za uporabu u perilicama za kuhinjsko posude. Sredstva za pranje uvijek pohranite na suhim mjestima i u zatvorenim kutijama. Zgrušano sredstvo za pranje gubi svoju moc cišcenja. Spremnik sredstva za pranje mora se napuniti prije svakog programa pranja, uz izuzetak programa predpranja za kojeg nije potrebno nikakvo sredstvo za pranje. Sredstvo za pranje se uzima automatski za vrijeme trajanja programa. Preporuke za kolicinu sredstva za pranje uz potpuno napunjene košare: Normalno zaprljano posude Prašak za pranje Tekucina za pranje Tablete približno 20 ml približno 30 ml 1 Jako zaprljano posude s talogom i masnocom približno 30 ml približno 40 ml 1
Kad perete manje kolicine posuda, trebate staviti i manje sredstva za pranje. Ucinkovitost razlicitih sredstava za pranje je promjenljiva. Obratite pozornost na preporuke o kolicini koju navodi proizvodac.