|
|
|
Categories
|
|
Information
|
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
|
There are currently no product reviews.
 ;
So usefull to make my installation a breeze. 5 stars on quality.
 ;
very helpful, the information in these manuels are very detailed
 ;
Please tell us what you think and share your opinions with others. Be sure to focus your comments on the product. You will receive $2.00 of store credit for Your review.
 ;
Please tell us what you think and share your opinions with others. Be sure to focus your comments on the product. You will receive $2.00 of store credit for Your review.
 ;
Good copy and great customer service! There was some confusion with my order and it was resolved promptly!
SUOMI 91
Ongelma Laite ei puhdista lattiaa, tai imuteho on heikko. Syyt Pölysäiliö on täynnä. Ratkaisut Tyhjennä pölysäiliö (katso lukua Puhdistus).
Akut eivät ole täysin latautuneet. Suodatin on likainen.
Lataa laite (katso kohtaa Käyttöönotto). Puhdista suodatin ja suodatinteline (katso kohtaa Puhdistus). Poista tukos suuttimesta. Aseta suodatinteline uudelleen paikalleen (katso kohtaa Puhdistus). Aseta suodatinteline paikalleen pölysäiliöön (katso kohtaa Puhdistus). Kiinnitä suodatin suodatintelineeseen kääntämällä suodatinta myötäpäivään ja pane suodatinteline pölysäiliöön. Tyhjennä pölysäiliö (katso lukua Puhdistus). Tyhjennä pölysäiliö (katso lukua Puhdistus). Kuivata suodatin ja aseta se takaisin laitteeseen. Asenna suodatin ennen kuin käynnistät laitteen nesteen imuroimista varten. Aseta suodatinteline oikeaan asentoon.
Suutin on tukkeutunut. Laitteesta karkaa pölyä. Suodatinteline ei ole kunnolla paikallaan pölysäiliössä. Suodatintelinettä ei ole asetettu pölysäiliöön. Suodatin on väärässä asennossa.
Pölysäiliö on täynnä. Laite ei ime nestettä. Laitteesta karkaa nestettä. Pölysäiliö on täynnä. Suodatin on kastunut.
Suodatinta ei ole asennettu laitteeseen. Suodatinteline on väärässä asennossa.
|
|
 |
> |
|