|
Categories
|
Information
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
There are currently no product reviews.
 ;
helpful manual.good service.Quick response.will use again
 ;
Speedy confirmation to my order , with elaborate instructions .
Item Email , received immediately as desired by me.
A Pleasant & Satisfying Transaction.
 ;
I was searching for this manual at last i got it from this web
 ;
What can i say but i would have been lost without your support.
Thank You!
 ;
Très satisfait ! envoi rapide, Grand catalogue disponible. Many thanks !
Use_cases_Dutch.qxd
20-10-2005
16:52
Pagina 10
NL
> Uw tv-opnames worden weergegeven in het venster Tv-opnamen.
2 Gebruik de navigatietoetsen op de afstandsbediening (1 2 3 4 - 6) om een
titel te kiezen, kies vervolgens Afspelen en druk op de OK-toets (19) om het tvprogramma af te spelen. > In het venster Tv-opnamen worden opties weergegeven voor het sorteren van de tv-opnames op datum en op titel. In dit venster kunt u ook geprogrammeerde tv-opnames toevoegen en bekijken.
Wissen van tv-opnames De opnames van tv-programma�s die u niet wilt bewaren, kunnen heel eenvoudig gewist worden. Hiermee creëert u meer opslagruimte op uw harddisk.
1 Druk op de toets Tv-opnamen ( ) (18) op de afstandsbediening. 2 Gebruik de navigatietoetsen op de afstandsbediening (1 2 3 4 - 6) om het
programma te kiezen dat u wilt wissen en druk op de toets OK (19).
3 Kies Verwijderen en druk op de toets OK (19). 4 Kies Ja in het venster Opname verwijderen en druk op de toets OK (19).
Afspelen van een dvd
Met Dvd afspelen beschikt u over alle benodigde bedieningsfuncties voor het afspelen van een dvd.
1 Druk op de toets (8) op de afstandsbediening. 2 Plaats een dvd in het cd/dvd-station (3) van het Media Center.
> Na enkele seconden verschijnen de intro en het menu van de dvd. 3 Druk op de afspeel-toets (2) (11) op de afstandsbediening om het afspelen te starten. Als er al een dvd in het cd/dvd-station zit: � Kies Dvd afspelen in het menu Start van het Media Center en druk op de toets OK (19). > De dvd begint te spelen over het hele scherm.
10
|
|
 |
> |
|
|
Parse Time: 0.159 - Number of Queries: 136 - Query Time: 0.041