|
|
|
Categories
|
|
Information
|
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
|
There are currently no product reviews.
 ;
This manual is very useful. Because pioneer sx-q180 is unhandy to use without manual.
 ;
Manual was destroyed and this purchase made it possible to recover my manual . It was easy to down load and smooth to use thanks .
 ;
Turns out this was not the manual i was looking for. The concertmate 670 keyboard i have is a "Realistic" model made for Radio Shack and none of the diagrams on the owners manual i received matches up. HOWEVER, I must say the service Owners Manual provides was fast and efficient by being available online. The manual was in good readable condition and easily downloaded.
 ;
Great price, Quick delivery, the document was very usefull A+++++++++++++++
 ;
Thank´s for your help, I already recived these manual from you
Mitä tehdä, jos �
Ongelma Keittoalueet eivät toimi. Uuni ei kuumene. Mahdollinen syy Korjaus Noudata kalusteeseen asennettavan keittotason käyttöohjetta Uunia ei ole kytketty toimintaan. Kellonaikaa ei ole asetettu. Tarvittavia säätöjä ei ole asetettu. Uunin virran turvakatkaisu on toiminut. Kytke uuni toimintaan. Aseta kellonaika. Tarkista säädöt. Katso kohta Virran turvakatkaisu
Sulaketaulun sulake on palanut (sula- Tarkista sulake. Jos sulake palaa kekotelo). useita kertoja, ota yhteys ammattitaitoiseen sähköasentajaan. Uunin valo ei toimi. Kellonajan näytössä näkyy F11 Uunin lamppu on palanut. Vaihda uunin lamppu. Paistolämpömittarilla on oikosulku, tai Sijoita paistolämpötilan tunnistilämpömittarin pistoke ei ole tiiviisti liit- men pistoke pistorasian rajoittimessä timeen saakka uunin sivuseinällä. Kytke laitteesta virta pois ja uudelleen päälle irrottamalla sulake sulaketaulusta tai sulaketaulussa olevalla suojakytkimellä. Jos virheilmoitus tulee uudelleen näkyviin, ota yhteys valtuutettuun huoltoliikkeeseen.
Aikanäytössä näkyy muu kuin joku Elektroniikkavika yllämainituista virhekoodeista.
Jos vikaa ei voi korjata yllä annettujen ohjeiden avulla, ota yhteys valtuutettuun huoltoliikkeeseen.
1 Varoitus! Laitteen korjaustyöt on jätettävä ai3 Takuu ei kata korjauskuluja, mikäli vika on aiheutunut virheellisestä käytöstä. 3 Laitteet, joissa on metallinen etuosa:
Koska laitteen etuosa on viileä, uunin luukun sisempään lasiruutuun saattaa muodostua joksikin aikaa höyryä, kun luukku avataan paistamisen aikana tai sen jälkeen. noastaan valtuutettujen huoltohenkilöiden tehtäväksi. Epäasianmukaiset korjaustyöt saattavat aiheuttaa vakavia vaaratilanteita.
49
|
|
 |
> |
|