|
|
|
Categories
|
|
Information
|
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
|
There are currently no product reviews.
 ;
manual de usuario perfecto y completo de buena calidad de impresion y muy detallado ideal !
 ;
It`s full copy of a service manual from url http://www.philips.owner-manuals.com/PM3216-service-manual-PHILIPS.html
 ;
perfect! you just sent to me the copy in Italian witout even my specification!!!! so you are really smart cooperative and efficient. To my opinion the best place all over to get a manual of electronics!!!!
 ;
Well Well Well!!!! Good manual perfect for my hobby!!! As Before you have done a very well done work!!!! Thank you
 ;
Super nice! Good to have a manual in digital format.
ONGELMATILANTEET
Ongelma
Virran merkkivalo ei pala (aikuisen yksikkö)
Mahdollinen syy
Virta ei ole kytketty.
Ratkaisu
Käännä voimakkuudensäädinvirrankatkaisinta (B-3) myötäpäivään. Yhdistä verkkolaite tai vaihda paristot. Jos pistorasiassa on kytkin, kytke se toimintaan.
Verkkolaite ei ole kytketty tai paristot ovat tyhjentyneet. Verkkolaite on yhdistetty pistorasiaan, joka ei toimi.
Virran merkkivalo ei pala (lapsen yksikkö)
Virta ei ole kytketty. Verkkolaite ei ole kytketty tai paristot ovat tyhjentyneet. Verkkolaite on yhdistetty pistorasiaan, joka ei toimi.
Kytke yksikköön virta Powerpainikkeella (A-4). Yhdistä verkkolaite tai vaihda paristot. Jos pistorasiassa on kytkin, kytke se toimintaan. Siirrä aikuisen yksikkö kauemmas lapsen yksiköstä. Käännä aikuisen yksikössä olevaa äänenvoimakkuuden säädintä vastapäivään. Käännä voimakkuudensäädinvirrankatkaisinta (B-3) myötäpäivään. Siirrä aikuisen yksikkö lähemmäs lapsen yksikköä.
Kimeä hälyääni
Yksiköt ovat liian lähellä toisiaan. �änenvoimakkuus on liian kova.
Ei ääntä
Aikuisen yksikön äänenvoimakkuus on säädetty liian pieneksi. Yksiköt ovat liian kaukana toisistaan.
Virran merkkivalo vilkkuu
Paristot/akut ovat ehtymässä tai jo tyhjentyneet.
Vaihda paristot tai kytke sähköverkkoon.
Häiriöitä tai huono vastaanotto
Liian lähellä itkuhälytintä olevat matkapuhelimet ja johdottomat puhelimet voivat aiheuttaa häiriöitä.
Siirrä puhelimet pois yksiköiden luota.
72
|
|
 |
> |
|