|
Who's Online
There currently are 5814 guests and 42 members online.
|
Categories
|
Information
|
Featured Product
|
|
|
|
|
There are currently no product reviews.
;
I AM HIGHLY IMPRESSED BY THE EASE OF USE OF THIS DOWNLOAD SERVICE. INSTRUCTIONS ARE CLEAR AND SIMPLE TO FOLLOW....EVEN BY TECHNOPHOBES SUCH AS MYSELF. THE EMAILS POINT YOU IN THE RIGHT DIRECTION...ITS SO EASY PEASY. THE DOWNLOAD CHOICE OF USER MANUALS IS EXTENSIVE AND I COULD NOT FIND A CHEAPER OR MORE EFFICIENT SERVICE ON THE INTERNET. I COULD NOT HAVE MADE A BETTER CHOICE OF INFORMATION PROVIDER. SHOULD I EVER NEED ANOTHER USER MANUAL, THEN THIS IS THE FIRST CHOICE SITE. COULD NOT BE BETTER PLEASED!!!!!!!...MANY THANXES FROM JIM BURNS
;
I was impressed with the quality of service (frequent e-mails to let you know the status of your order), and the speed at which the download became available. The manual was a life saver and was not easy to track down. Thank you for such an excellent service.
;
the manual was just what i wanted it had all the revelent information required to operate the hifi .Iwould use any manual i downloaded for any item which needs a manual
;
Die gewünschte Bedienungsanleitung wurde vereinbarungsgemäß in deutsch bereitgestellt. Sie ist gut lesbar. Kein Kauderwelsch.
Danke für den Service.
;
GOOD SERVICE MANUAL GOT ALL THE INFO. THAT I NEEDED..
n 19 N
Aloittaminen
Tietoja merkkivaloista
VAIO-tietokoneessa on seuraavat merkkivalot.
Merkkivalo
Virta 1 Akku e Media Access Vaiennus % Kiintolevy Num Lock Caps lock
Toiminnot
Palaa, kun tietokoneen virta on kytkettynä, vilkkuu Valmiustilassa ja sammuu, kun tietokone on Lepotilassa tai kun tietokoneen virta on katkaistu. Palaa, kun tietokone käyttää akkuvirtaa, vilkkuu, kun akun varaus on vähissä ja vilkkuu kahden välähdyksen jaksoina, kun akku latautuu. Palaa, kun tietoja luetaan muistikortista tai kirjoitetaan muistikorttiin. (�lä siirry Valmiustilaan tai katkaise tietokoneen virtaa, kun tämä merkkivalo palaa.) Kun merkkivalo ei pala, muistikortti ei ole käytössä. Palaa, kun ääni kytketään pois päältä. Palaa, kun tietoja luetaan kiintolevyasemalta tai kirjoitetaan kiintolevyasemalle. �lä siirry Valmiustilaan tai katkaise tietokoneen virtaa, kun tämä merkkivalo palaa. Num Lk -näppäimellä voit ottaa numeronäppäimistön käyttöön. Toisella painalluksella voit poistaa numeronäppäimistön käytöstä. Kun merkkivalo ei pala, numeronäppäimistö ei ole käytössä. Caps Lock -näppäimellä voit kirjoittaa isoja kirjaimia. Jos painat vaihtonäppäintä, kun merkkivalo palaa, näppäillyt kirjaimet ovat pieniä kirjaimia. Toisella painalluksella voit poistaa toiminnon käytöstä. Näppäimet toimivat normaalisti, kun Caps Lock -merkkivalo ei pala. Scr Lk -näppäimellä voit muuttaa näytön selaustapaa. Normaali selaus on käytössä, kun Scr Lk -merkkivalo ei pala. Scr Lk -näppäimen toiminnot ovat erilaisia käytettävän ohjelman mukaan, eikä näppäin toimi kaikissa ohjelmissa.
*
Scroll lock Bluetooth
Palaa, kun WIRELESS-kytkin on ON-asennossa ja Bluetooth-tekniikka on käytössä. Palaa, kun sisäinen MOTION EYE -kamera on poissa päältä. Palaa, kun langaton lähiverkko on käytössä.
CAMERA OFF (Kamera poissa päältä)* WIRELESS LAN * Vain joissakin malleissa.
|
|
|
> |
|