|
Who's Online
There currently are 1232 guests online.
|
Categories
|
Information
|
Featured Product
|
|
|
 |
|
There are currently no product reviews.
 ;
Thanks to Owner-Manuals.com! This manual was exactly what I needed. As Amana was purchased by Maytag and later by Whirlpool, there was no way to receive it from their websites. I was lucky to find this resource.
 ;
Great to be able to set channels again, on an old but stoll fine working TV
 ;
Good quality instructions manual. Very useful to me. Quick and excellent service from Owner-Manuals... Thanks !!!
 ;
Sono molto soddisfatto e, quando mi necessiterà , mi avvarrò nuovamente di questo servizio!
 ;
A comprehensive Operating and Service Manual. All schematics are complete and easy to read. The PCB drawings and complete parts list are very helpful. I would definitely recommend this manual.
nN
14 Aloittaminen
Tietoja merkkivaloista
Merkkivalo
Virta 1 Akku e
Toiminnot
Palaa, kun tietokoneen virta on kytkettynä, vilkkuu Standby-tilassa ja sammuu, kun tietokone on Hibernate-tilassa tai kun tietokoneen virta on katkaistu. Palaa, kun tietokone käyttää akkuvirtaa, vilkkuu, kun akun varaus on vähissä ja vilkkuu kahden välähdyksen jaksoina, kun akku latautuu. Palaa, kun tietoja luetaan Memory Stick -kortilta tai kirjoitetaan kortille. (Älä siirry Standby-tilaan tai katkaise tietokoneen virtaa, kun tämä merkkivalo palaa.) Kun merkkivalo ei pala, Memory Stick -kortti ei ole käytössä. Palaa, kun tietoja luetaan optiselta levyltä tai kirjoitetaan sille. Kun merkkivalo ei pala, optinen levy ei ole käytössä.
Memory Stick Pro/Duo
Optinen levyasema (vain VGN-A-sarja) Vaiennus % (vain VGN-A-sarja) Kirkkaus 8 (vain VGN-A-sarja) Kiintolevy Num Lock Caps Lock
Palaa, kun ääni kytketään pois päältä. Palaa, kun näytössä on käytössä kirkkain asetus. Palaa, kun tietoja luetaan kiintolevyasemalta tai kirjoitetaan kiintolevyasemalle. Älä siirry Standby-tilaan tai katkaise tietokoneen virtaa, kun tämä merkkivalo palaa. Num LK -näppäimellä voit ottaa numeronäppäimistön käyttöön. Toisella painalluksella voit poistaa numeronäppäimistön käytöstä. Kun merkkivalo ei pala, numeronäppäimistö ei ole käytössä. Caps Lock -näppäimellä voit kirjoittaa isoja kirjaimia. Jos painat vaihtonäppäintä, kun merkkivalo palaa, näppäillyt kirjaimet ovat pieniä kirjaimia. Toisella painalluksella voit poistaa toiminnon käytöstä. Näppäimet toimivat normaalisti, kun Caps Lock -merkkivalo ei pala. Scroll Lock -näppäimellä voit muuttaa näytön selaustapaa. Normaali selaus on käytössä, kun Scroll Lock -merkkivalo ei pala. Scroll Lock -näppäimen toiminnot ovat erilaisia käytettävän ohjelman mukaan, eikä näppäin toimi kaikissa ohjelmissa. Palaa, kun WIRELESS-kytkin on ON-asennossa ja Bluetooth-tekniikka on käytössä. Palaa, kun langaton lähiverkko on käytössä.
Scroll Lock
Bluetooth WIRELESS LAN
|
|
 |
> |
|