This place is amazing. Got our manual in a few hours. Print quality is excellent. Even the manufacturer didn't have this manual. The price was excellent. How many more stars can I give them? More than satisfied.
I'm so glad I was able to find a site to download my missing manuals. Very reasonable prices and they kept me informed about the process and I had my manual within less than a day. The only thing I wish was an option is a 100% English version with no spanish or anything. But overall great site.
The manual is complete with excellent quality! One suggestion, show number of pages and weather it is multi-lingual. The AD 600 Manuel is about 76 pages and over half is non English. This results in a larger print job than usually needed. Having this information, one could select the desired pages for printing.
I've been looking for a copy of the original user/owner manual. Just what the doctor ordered, thank you.
Text excerpt from page 9 (click to view)
onderste haak (10) omhoog te draaien en steek d.e stekker in het stopcontact. ~e stofzulger start als u de knop (3)
Indrukt.
VERVANGEN VAN UITBLAASLUCHTFIL
HET TER
(afb . E)
Verwijder het uitblaasluchtrooster (5) door op de ontgren~.elingshendel te drukken en verwlJder dan het uitblaasluchtmicrofilter (6), vervang het door een nieuw en sluit het rooster weer. Het microfilter moet worden vervangen elke 2e of 3e keer dat u de stofzak vervangt.
ELEKTRONISCHE ZUIGKRACHTREGELING (afhankelijk van model) De stofzuiger is uitgerust met een knop voor de elektronische zuigkrachtregeling (3). De zuigkracht kan worden gevarieerd door de knop van stand minimum naar st.and maxir:num te bewegen. Kles de zuigkracht a~n de ha~d van
ONDERHOUD MOTORFIL
VAN TER
J
HET
soort vloer en te verwlJderen vuli.
(afb . F -afhankeli
.k van model )
STOFZAK
VOL-INDICATIE
Het motorfilter moet altijd schoon worden gehouden om maximale zuigkracht en optimale motorkoeling te waarborgen. het deksel van het stofvak (8) en verwijder de papieren stofzak zoals beschreven in hoofdstuk "Vervangen van de papieren stofzak". De stofzuiger is, afhankelijk van het model, uitgerust met een van de volgende types motorfilter: .polyurethaan filter (A) .papieren filtercassette (B) .uitwasbare polyester filtercassette (C) (A) Verwijder het filter, maak het schoon in water met wat huishoudschoonmaakmiddel en laat het goed drogen voordat u het terugplaatst. (B) Dit filter kan alleen worden vervangen, het is niet uitwasbaar. Druk op de drukknop op de cassette, neem hem uit de stofzuiger en vervang hem. Controleer of de nieuwe cassette goed op z'n plek zit voordat u de stofzuiger inschakelt. 14 ,
...Open De .sto~.zak vol-lndlcatle (7) gaat g.eleIdellJk van groen. naar rood en laat zlen wanneer de papleren stofzak moet worden yervangen of dat een voorwerp ~e lucht!nlaat blok~eert (controleer de Inlaatbuls en verwlJder het voorwerp).
VERVANGEN VAN DE PAPIEREN STOFZAK (afb.
C-D)
Trek het deksel van het stofvak (8); draai de stofzaksteun iets en neem de papierenstofzaklosdoordekartonnen strook omhoog te trekken, zie afb. C. Zet een nieuwe papieren stofzak in: schuif de kartonnen strook in de speciale inkepingen van de stofzaksteun, zie afb. D. Draai de steun weer in de richting van de zuigverbinding tot de steun vanzelf in de juiste stand klikt. Zet het deksel van het stofvak terug en druk het dicht.